ČZU vyhlásila nejlepší sportovce roku 2019 z řad studentů

Na prvním místě se umístila biatlonistka Markéta Davidová, studentka FAPPZ. Moc gratulujeme!

Na počátku dubna mělo v rámci jarního koncertu dojít na slavnostní předávání cen vítězným sportovcům. Bohužel situace nám nedovoluje ceremoniál uskutečnit. Výsledky tedy zveřejňujeme prozatím pouze tímto způsobem. Všem oceněným moc gratulujeme! Nejpozději do konce června se poté uskuteční slavnostní setkání s rektorem ČZU, kde budou všichni umístění oceněni.

Výsledková listina – Sportovec ČZU roku 2019

Sportovec Fakulta Sportovní disciplína
1. Markéta Davidová FAPPZ biatlon
2. Josef Dostál  PEF rychlostní kanoistika