Dny otevřených dveří na ČZU 19. a 20. ledna 2024

Poznejte Českou zemědělskou univerzitu v Praze a přijďte na Dny otevřených dveří, které se konají v pátek 19. a v sobotu 20. ledna 2024 od 9 do 15 hodin v kampusu ČZU v Praze na Suchdole.

Čeká vás program jednotlivých fakult, kde poznáte studijní programy i prostory fakult a náš jedinečný kampus včetně informačního stánku v budově Rektorátu univerzity.

Budete mít také možnost potkat současné studenty, kteří vám rádi zodpoví jakékoliv dotazy ohledně studia na České zemědělské univerzitě.

Sledujte novinky a program na FB události https://fb.me/e/3q5iyeFsw, na webu https://dod.czu.cz anebo si stáhněte aplikaci MY_CZU :-)

 

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.