Devátý ročník Life Sciences Film Festivalu zahájil příjem přihlášek

Přihlaste svůj film do mezinárodní filmové soutěže o devět festivalových cen nebo k informativní projekci, vzkazuje pořadatel akce společnost Harvest Films. Hlavní cena Grand Prix LSFF 2019 je dotovaná částkou 1 500 Eur. Přihlášky musí být zaslány nejpozději do 30. června 2019.

Tematicky je festival otevřen všem tématům přírodních věd, zejména těm, které souvisejí se zemědělstvím, potravinami, přírodními zdroji, s lesem, vodou, s ochranou životního prostředí, se zdravím, ekonomikou či udržitelným rozvojem. Zajímají nás základní výzkum i nejnovější poznatky aplikovaných oborů, inspirace přírodou, porozumění vývoji živých forem, ale také nová řešení pro praxi.

Festival se bude konat ve dnech 4.–8. listopadu 2019.
Přihlášení filmu je bezplatné. Pro přihlášení filmu vyplňte elektronický formulář postupujte podle informací, které obdržíte emailem.

Bližší informace naleznete na webu festivalu.

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.