Dezinfekční rám a měření teploty na ČZU. Pro zamezení šíření nákazy COVID-19 děláme maximum

Ve vestibulu budovy rektorátu univerzity jsme umístili bránu s funkcí dezinfekce a s bezkontaktním měřením teploty. Snažíme se tak, spolu s dalšími opatřeními, přidat další stupeň prevence onemocnění a šíření viru SARS-CoV-2 způsobující nemoc Covid-19.

Dezinfekční bránu mohou využít všichni zaměstnanci, studenti a návštěvníci univerzity, budou-li mít zájem.

Jsme velice rádi, že jsme se díky spolupráci s firmami Protectorgate https://www.protectorgate.cz/ a ALPHAMEDIA, které ČZU poskytly dezinfekční rám zdarma, mohli zařadit mezi instituce, které podobná zařízení využívají a efektivně tak přispívají k eliminaci šíření infekcí. „Poděkování patří zejména našemu absolventovi Ing. Pavlu Feiglovi, který s nápadem takto velkorysého sponzoringu své alma mater přišel. Je to krásná ukázka spolupráce s našimi absolventy,“ uvedl rektor ČZU Petr Sklenička.

Dezinfekce je šetrná, s pomocí nanomlhoviny a spreje, nepoškodí oblečení. Vhodná i pro děti.

Budeme velice rádi, pokud toto zařízení budete v této těžké situaci využívat. Pro vaši informaci zde uvádíme údaje, jak měření a dezinfekce probíhá.

Měření teploty:

V rámu je digitální terminál, řízený rozpoznáním obličeje. Detekuje teplotu lidského těla s přesností 0,2 °C, v rozmezí 25 °C – 45 °C. Pokud je teplota lidského těla vyšší než 37,3 °C, zazní zvukový signál. Výsledek měření a detekce se projeví do 1 sekund.

Dezinfekce:

Krok 1

Speciální bezkontaktní alkoholový sterilizátor. Dezinfikuje ruce bezkontaktním sprejem, který je nejen velmi účinný, ale také hygienický a bezpečný.

 Krok 2

Inteligentní dezinfekce potravinářské kvality

Rychlá eliminace viru v dezinfekční oblasti.

Dezinfekce potravinářské kvality.

Velmi účinně zabíjí viry a bakterie.

Nanomlhovina bez ručního ovládání.

Krok 3

Dezinfekce obuvi

Panel umístěný na podlaze s dezinfekčními koberci dezinfikuje podešve obuvi od virů a bakterií.

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.