Dny otevřených dveří již brzy na ČZU

ČZU organizuje lednové Dny otevřených dveří. Návštěvníky přivítá 25. a 26. ledna. Srdečně zveme!

Přijďte se podívat, jak to u nás vypadá. Vzkazují uchazečům o studium fakulty a institut ČZU. Na poslední lednový pátek a sobotu si totiž univerzita připravila tradiční Dny otevřených dveří. Návštěvníci tak budu mít možnost prohlédnout si jeden z nejkrásnějších univerzitních kampusů v České republice, podívat se, jak to chodí na jednotlivých fakultách, a přesvědčit se, že studium na ČZU je skvělou volbou. Připraven je rozmanitý program.

Provozně ekonomická fakulta si nachystala besedy se zástupci fakulty o studijních oborech a studiu na PEF, prohlídky fakulty a procházku po areálu. V průběhu obou dní se také můžete zastavit u studijních referentek a zeptat se na vše, co vás zajímá, nebo si například vyzkoušet virtuální realitu. V rámci Dnů otevřených dveří na Provozně ekonomické fakultě budou mít zájemci o studium možnost po celou dobu konání navšívit stánek Zeptej se PEFáku v atriu. K dispozici tu budou současní studenti a bude možné se jich zeptat na zkušenosti, dojmy a zážitky ze studia na fakultě. Uchazeči se budou moct vyfotit u fotostěny třeba i se sovou - maskotem PEF, dát si čaj nebo kávu a dozvědět se víc o tom, co je zajímá. Podrobný program objevíte na stránkách fakulty

Fakulta agrobiologie, potravinových a přírodních zdrojů si připravila komentované prohlídky a informační přednášky. Ve vestibulu hlavní budovy fakulty bude připravena expozice s informačními panely, audiovizuální projekcí, brožurami i letáky. Po celé dopoledne bude pro zájemce otevřeno studijní oddělení. Další informace najdete na webu fakulty.

Technická fakulta zve na prohlídky laboratoří jednotlivých kateder, které bude vždy předcházet prezentace o možnostech studia na fakultě. Návštěvníkům se také představí studentská formule CULS Prague Formula Racing, polní roboti, Dron Team a plantograf KEA. Pro další podrobnosti navštivte web fakulty.

Fakulta životního prostředí organizuje Dny otevřených dveří do dvou částí. Informativní část nabídne prezentaci a diskuzi s děkanem fakulty. Zájemci se na nich dozví to nejdůležitější o studiu, oborech a podmínkách přijímacího řízení. Ukázková část představí výsledky výzkumných projektů či zajímavé bakalářské a diplomové práce. Uchazečii se seznámí s chodem jednotlivých kateder a navštíví zázemí fakulty. Další informace se dozvíte na webu fakulty.

Fakulta lesnická a dřevařská v rámci programu nabízí informační přednášky o studiu. Pro zájemce budou připraveni studijní referenti, návštěvníci si také budou moct prohlédnout zázemí fakulty, vyzkouší si simulátor harvestoru, podívají se do provozu dřevařských dílen, seznámí se s taxidermickými preparáty či živými exotickými zvířaty. Podrobný harmonogram obou dní si můžete pročíst na webových stránkách fakulty.

Fakulta tropického zemědělství bude poskytovat informace ohledně studia prostřednictvím infostánku. Návštěvníci si budou moci prohlédnout laboratoře i botanickou zahradu. Připraven bude také stánek spolku Derbianus Conservation a férová káva od spolku Be Fair na ČZU. K vidění budou také ukázky antilopích rohů a kůží. Další informace najdete na webu fakulty.

Institut vzdělávání a poradenství, který sídlí v Malé Chuchli, otevře své dveře veřejnosti po oba dva dny vždy od 9 hodin. Další informace se dozvíte na webových stránkách institutu.

Kudy k nám?
Areál ČZU se nachází v městské části Praha 6 – Suchdol. Pokud se rozhodnete využít MHD, nejrychlejší je využít metra linky A a vystoupit na stanici Dejvická. Dále jet autobusem číslo 107 či 147 a vystoupit ve stanici Zemědělská univerzita.
Institut vzdělávání a poradenství sídlí v Malé Chuchli. Vydejte se metrem B nebo tramvají č. 4, 5, 12 či 20 do stanice Smíchovské nádraží. Poté použijte autobus, linku č. 129, 172, 241, 244, 314 či 318 do zastávky Malá Chuchle, dále se vydejte podle směrových ukazatelů.

Plán areálu ČZU

Adresa univerzity