Dva zaměstnanci ČZU mezi deseti nejcitovanějšími vědci ČR

Dva z deseti nejcitovanějších vědců v České republice jsou z České zemědělské univerzity. Jsou jimi prof. Jan Vymazal z Fakulty životního prostředí a Dr. Roman Pavela, který vedle VÚRV pracuje i na Fakultě agrobiologie, potravinových a přírodních zdrojů.

Prestižní žebříček vydává společnost Clarivate (Highly Cited Researchers 2022) a zahrnuje celkem sedm tisíc vědců světa, z toho právě deset vědců je z České republiky.

Blahopřejeme!

Blíže: https://vedavyzkum.cz/ze-zahranici/ze-zahranici/kdo-jsou-nejcitovanejsi-vedci-z-ceska-za-rok-2022