Galavečer společného univerzitního hokejového klubu Engineers Prague (ČZU, VŠE, ČVUT) - vyhráli jsme 1. ročník Univerzitní ligy

Galavečer, který se konal v Aule ČZU, poctili svou přítomností profesor Sklenička, rektor ČZU, profesorka Hana Machková, rektorka VŠE a další významní hosté, byla vyhodnocena uplynulá sezóna za úspěšnou, neboť pražští Inženýři získali svůj první titul v Univerzitní lize ledního hokeje.

V průběhu večera převzali individuální ocenění tito hráči:

Tomáš Fabiánek - ČZU - Nejproduktivnější hráč sezóny 2019/20
David Vobořil - VŠE - Nejlepší nováček sezóny 2019/20
David Kulich - VŠFS - Nejlepší obránce sezóny 2019/20
Petr Josefus - ČVUT - Nejlepší útočník sezóny 2019/20
Tomáš Kadlec - ČZU - Sympaťák sezóny 2019/20
Aleš Příhoda - ČVUT - Nejužitečnější hráč sezóny 2019/20

V závěru byli uvedeni do síně slávy tyto klubové legendy:

Ing. Marek Herna - VŠE
Ing. Aleš Příhoda - ČVUT
Ing. Josef Vostracký - ČVUT

Gratulujeme a přejeme hodně štěstí s obhajobou titulu v další sezóně!