IMEKOFOODS 2020 NA ČZU od 16.9. do 18.9.2020

Fakulta agrobiologie, potravinových a přírodních zdrojů ČZU v Praze spolu s IMEKO TC23 s potěšením zvou na 5. ročník mezinárodní konference IMEKOFOODS 2020.
 
Od 16. do 18. září 2020 budou vědci a odborníci prezentovat výsledky studií a diskutovat o kvalitě a bezpečnosti potravin a zemědělských surovin, analýze potravin, výživě člověka, potravinové soběstačnosti a o nových měřicích technikách a analytických metodách.
Akce se koná jak s osobní účastí v Aule ČZU, tak i online. Další informace včetně programu naleznete na  www.imekofoods.cz

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.