Kvestorka ČZU Jana Vohralíková se stane kancléřkou Senátu České republiky

Kvestorka ČZU Jana Vohralíková nastoupí na pozici vedoucí Kanceláře Senátu.

Zahájit novou pracovní etapu by měla v září tohoto roku. „Moc si vážím let strávených na univerzitě, které jsem tu zažila a které mě jednoznačně posunuly dál. I díky tomu tak můžu nyní přijmout tuto výzvu a stát se kancléřkou Senátu,“ uvedla Jana Vohralíková.
Kvestorka působí na České zemědělské univerzitě pět let. „Nová pracovní výzva je pro paní kvestorku jednoznačně skvělá příležitost. Cením si množství vynikající práce, kterou pro univerzitu odvedla, a těší mě, že bude zastávat tuto významnou pozici. Do další pracovní etapy jí tak přeji mnoho úspěchů,“ popsal rektor ČZU Petr Sklenička.
Jana Vohralíková přišla na ČZU v roce 2014. V letech 2003 až 2010 pracovala ve vrcholných pozicích na Ministerstvu informatiky, Ministerstvu kultury či na Úřadu vlády jako náměstkyně ministra. Absolvovala obor Pozemní stavby na ČVUT a postgraduální kurz managementu. Dlouhodobě se věnuje obecně prospěšným aktivitám, je zakládající členkou Asociace manažerů neziskových organizací.

Paní kvestorce moc děkujeme za skvělou práci, kterou pro ČZU za svého působení odvedla. Do dalších let jí přejeme mnoho štěstí a pracovních úspěchů.