Letní provoz areálu univerzity

V letních měsících některé součásti ČZU omezují otvírací dobu. Ve Studijním infromačním centru se uzavřely studovny kvůli rekonstrukci. Během července a srpna se tu mění nábytek, Velkou studovnu čekají práce na řazení knih. V průběhu těchto dvou měsíců tak je možné si půjčovat knihy, zařizovat karty či navštívit e-shop pouze mezi 10. a 12. hodinou.
Změněnou otvírací dobu má také Katedra tělesné výchovy. Posilovna má otevřeno denně od 9 do 19 hodin. Výjimkou je období od 9. do 13. července a od 27. do 31. srpna, kdy je možné si jít zaposilovat jen mezi 16. a 19. hodinou. Venkovní hřiště a kurty jsou k dispozici denně od 9 do 20 hodin. Co se týče tělocvičny, je třeba se informovat na vrátnici KTV či na telefonu 224 383 673.
Přes letní období je také pro studenty uzavřena prostřední velká výdejna menzy, a to od 25. června do 1. října, v této době můžou studenti využívat zaměstnaneckou výdejnu.
S komplikací je třeba počítat při příjezdu do areálu ve směru od Horoměřic a Statenic. Od počátku července do 28. srpna je totiž uzavřena ulice Kamýcká mezi ulicemi Kosova a Dvorská. V oblasti totiž probíhá výstavba splaškové kanalizace, oprava vozovky a vodovodu.

 

 

 

Další články v rubrice

English ☰ Menu