Life Science Film Festival zahájil příjem přihlášek filmů

Přihlaste svůj film do mezinárodní filmové soutěže, vyzývají pořadatelé osmého ročníku festivalu.

Life Science Film Festival otevřel příjem přihlášek filmů. Letošní ročník láká na devět festivalových cen, hlavní Grand Prix LSFF 2018 je dotovaná částkou 3 000 eur. Kromě soutěžní kategorie je možné se přihlásit k informativní projekci. Přihlášky musí být zaslány nejpozději do 30. června 2018.  Festival je otevřen všem tématům přírodních věd, a to zejména těm, které souvisejí se zemědělstvím, s potravinami, přírodními zdroji, lesem, vodou či například s ekonomikou nebo udržitelným rozvojem.

Festival propukne v říjnu, a to od 15. do 19. října. Podrobné informace včetně přihlašovacího formuláře naleznou zájemci na webu LSFF.

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.