Miss Agro oslavila jubilejní 20. ročník

Univerzitní kampus se rozehrál hudbou. O titul Miss Agro se utkalo deset studentek.

Úterý odpoledne bylo ve znamení tradiční open air akce Miss Agro. Soutěž odstartovala ve 14 hodin, a to vystoupením olomoucké rockové kapely Goofy Cow. První část soutěže krásy poté propukla v 16 hodin. Nejkrásnější dívkou ČZU se stala Tereza Pánková, I. Vicemiss Linda Krahulcová, II. Vicemiss Petra Tošovská, Miss iZUN Adéla Kuníková a Miss Mobil.cz Tereza Zuzánková.

Adeptky na titul královny krásy absolvovaly klasické disciplíny, jako je rozhovor či promenáda v plavkách. O hudební program se letos postarala zejména kapela MIG 21. Skupina vystoupila po slavnostním vyhlášení vítězky, a to ve 21 hodin. Novinkou letošního ročníku byla druhá ÓČKOtruck stage, která nabídla doplňkový program v průběhu celé akce. Vystoupil tu například Hank z ATMO music, DJ Roxtar či Saxofrancis.

Akci pořádá studentská organizace ČZU Media, z. s., ve spolupráci se studentskou organizací ČZU:Go!, z. s. Podrobné informace najdete na webu.