Na ČZU startuje nový akademický rok

V akademickém roce 2019/2020 univerzitu čeká řada důležitých událostí.

V pondělí 30. září zahajujeme na ČZU nový akademický rok. Kromě tradičních událostí má univerzita v letošním roce před sebou řadu zajímavých akcí a novinek, na které se již nyní můžete těšit.

Otevření technologicko-výukového High-tech pavilonu FLD
Už na začátku října se slavnostně otevře nová budova Fakulty lesnické a dřevařské. Budova plná laboratoří s nejmodernějšími technologiemi nabídne vynikající zázemí pro vědu, výzkum i výuku.

Oslavy 30. výročí od Sametové revoluce
S počátkem listopadu odstartujeme řadu akcí připomínající kulaté výročí od Sametové revoluce. Těšit se můžete na výstavy, debaty, promítání filmu a mnoho dalšího. Do oslav se velmi aktivně zapojili přímo studenti univerzity, část programu tak bude v jejich režii. Podrobnější informace oslav této významné události soudobých českých dějin odhalíme již brzy.

Life Sciences Film Festival
Devátý ročník festivalu dokumentárních filmů se uskuteční od 4. do 8. listopadu. Navíc pro letošní rok bude propojen s Týdnem vědy a techniky. Bližší informace objevíte na webu festivalu.

Aula
Aula momentálně prochází rozsáhlou rekonstrukcí, už v blízkých měsících se ale můžete těšit na její otevření.

Mezi další tradiční akce bude také patřit Miss Agro, Veletrh pracovních příležitostí, již desátý ročník plesu ČZU, Zahradní slavnost či Rektorský den. Jste v prvním ročníku a něco vám není jasné? Stáhněte si Průvodce nového studenta, kde se dozvíte vše potřebné.