Národní informační den 2019

Již tradičně se na půdě České zemědělské univerzity v Praze bude konat Národní informační den k novým výzvám programu Horizont 2020.

Národní informační den 2019, který pořádá Česká zemědělská univerzita v Praze spolu s Technologickým centrem AV ČR, bude zaměřen na příležitosti v nových výzvách programu Horizont 2020 v oblasti Společenské výzvy 2 - Potravinové zabezpečení, udržitelné zemědělství, mořský výzkum a bioekonomika a Společenské výzvy 5 - Ochrana klimatu, životní prostředí, účinné využívání zdrojů, suroviny. Akce bude zaměřena zejména na potenciální žadatele v příštím roce.

Jde o velmi prestižní akci za účasti zástupců Evropské komise, podobná setkání se budou konat v tu dobu napříč Evropou. Cílem akce je představení aktuálních výzev H2020 a předání zkušeností a praktických poznatků ze všech fází projektového cyklu.

Národní informační den 2019 se uskuteční 10. září 2019 od 9:00 do 16:00 v Klubu C v areálu České zemědělské univerzity v Praze.

Akce proběhne v angličtině, dotazy bude možné pokládat i v češtině a budou překládány.

Podrobný program je ke stažení níže na této stránce.

Registrace je možná do 5. září na odkazu: http://geform.tc.cz/infodaybioenvi2019.

 

Soubory ke stažení

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.