Nově zvolení děkani tří fakult se ujímají svých funkcí

Čtyřleté funkční období zahájí v úterý 1. února 2022 nově zvolení děkani FAPPZ, PEF a TF. O tom, kdo bude stát v čele těchto tří fakult až do 31. ledna 2026, rozhodli jejich akademické senáty na podzim.

Vedení Fakulty agrobiologie, potravinových a přírodních zdrojů se ujímá prof. Ing. Josef Soukup, CSc.,

vedoucí katedry agroekologie a rostlinné produkce, který osm let zastával funkci prvního proděkana a proděkana pro mezinárodní vztahy a je garantem studijního programu Zemědělství a rozvoj venkova.

Provozně ekonomickou fakultu v příštích čtyřech letech povede doc. Ing. Tomáš Šubrt, Ph.D. s bohatými manažerskými zkušenostmi z funkce prorektora univerzity, vedení katedry systémového inženýrství a vedení Centra projektů PEF.

Ve vedení Technické fakulty byl pro další období Akademickým senátem potvrzen stávající děkan doc. Ing. Jiří Mašek, Ph.D. Pro docenta Maška je to druhé funkční období na této pozici. Před tím zastával 8 let funkci prvního proděkana a proděkana pro studijní a pedagogickou činnost.

Všem novým děkanům gratulujeme a do příštích čtyř let jim přejeme hodně štěstí a dobrých rozhodnutí. Rozhovory s nimi vám v nejbližší době nabídneme v našem online magazínu Živá univerzita.