Odběrové testovací místo v areálu ČZU může nyní využívat i veřejnost

Od pondělí 22. března 2021 může odběrové místo v kampusu České zemědělské univerzity v Praze na testování COVID-19 využívat také veřejnost.

Rezervace u Biotechnologické společnosti Aiomica, a.s. zde:

Odběrové místo je vyznačeno na přiložené mapce areálu ČZU.

Termíny pro veřejnost budou k dispozici v odpoledních hodinách a také během víkendu. „Věřím, že možnost nechat se otestovat pomůže zejména lidem z blízkého okolí. Těší nás, že jsme kapacity našeho odběrového místa, v době narůstajícího požadavku na testování, mohli dát již po třech týdnech zřízení testování k dispozici veřejnosti,“ řekl Jan Borák, ředitel Odboru bezpečnosti ČZU v Praze.

Odběrové místo určené pro zaměstnance univerzity jsme zřídili na začátku března jako první univerzita v ČR a jedna z prvních veřejných institucí. V průměru zde bylo provedeno 300 testů denně s 1 % pozitivitou.