Petr Sklenička, rektor ČZU, Vám přeje klidné velikonoční svátky

Milé studentky, milí studenti, vážené kolegyně, vážení kolegové,

letošní Velikonoce budou jiné, stejně tak jako je jiné, dalo by se říci, zcela všechno, co v těchto dnech zažíváme. Rád bych Vám i přesto nebo spíše právě proto z celého srdce popřál krásné Velikonoce. Věřím tomu, že i přes současnou nelehkou situaci krásné svým způsobem budou. Prožijte je pokud možno v klidu a v pohodě.

Přeji vám i vašim blízkým pevné zdraví a mnoho sil.

Váš Petr Sklenička