Point One ČZU – podnikání při studiu i kariéře. S ČZU to zvládnete!

Podnikatelský inkubátor ČZU – Point One: již 7 let pomáháme studentům, vědcům a inovátorům s jejich podnikatelskými ambicemi. Poskytujeme zázemí pro práci v našem skvělém co-workingovém centru, pracujeme s mentory, pořádáme workshopy a vytváříme podnikatelskou komunitu celé univerzity.

Jsme tu pro ty, kteří mají inovativní nápad a chtějí ho zrealizovat. Nezáleží, jestli jste studenti, vědci, experti, nebo jen nadšení inovátoři, kteří chtějí postavit fungující firmu. Point One je tu pro jednotlivce i týmy, pro rozjeté i nově vznikající projekty.

Spustili jsme nábor nových členů na další inkubační a akcelerační běh. Pokud vás podnikání zajímá, dejte nám to vědět, a nebo rovnou vyplňte přihlášku na našem webu, de se dozvíte i mnohem více.

Inspirujte se příběhy některých členů a staňte se součástí skvělé byznys komunity lidí, kteří mají chuť dělat věci kolem sebe zase o trochu lepší.

Podnikání dává smysl!

Těšíme se na vás!