Point One ČZU – podnikání při studiu i kariéře. S ČZU to zvládnete!

Podnikatelský inkubátor ČZU – Point One: již 7 let pomáháme studentům, vědcům a inovátorům s jejich podnikatelskými ambicemi. Poskytujeme zázemí pro práci v našem skvělém co-workingovém centru, pracujeme s mentory, pořádáme workshopy a vytváříme podnikatelskou komunitu celé univerzity.  

Jsme tu pro ty, kteří mají inovativní nápad a chtějí ho zrealizovat. Nezáleží, jestli jste studenti, vědci, experti, nebo jen nadšení inovátoři, kteří chtějí postavit fungující firmu. Point One je tu pro jednotlivce i týmy, pro rozjeté i nově vznikající projekty.

Spustili jsme nábor nových členů na další inkubační a akcelerační běh. Pokud vás podnikání zajímá, dejte nám to vědět, a nebo rovnou vyplňte přihlášku na našem webu, de se dozvíte i mnohem více.

Inspirujte se příběhy některých členů a staňte se součástí skvělé byznys komunity lidí, kteří mají chuť dělat věci kolem sebe zase o trochu lepší.  

Podnikání dává smysl!

Těšíme se na vás!

Point One

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.