Pozvánka na diskuzi s experty z praxe: Panel Oblastí Vzdělávání

Prorektor pro kvalitu vzdělávání a tvůrčí činnosti, profesor Petr Valášek, Vás srdečně zve k účasti na tvůrčí diskuzi s význačnými zástupci praxe, která se bude konat dne 27. listopadu od 13:00 v Aule ČZU.

Toto každoroční setkání představuje jedinečnou příležitost pro interakci s renomovanými odborníky z praxe, kterými jsou absolventy ČZU, spolupracují a partneři ČZU, spřátelené instituce, jenž mají zkušenosti s našimi studenty a absolventy. Panel nabízí nové, atraktivní a aktuální témata a výzvy, které aktivně formují naše studijní programy a zároveň umožňují našim studentům nahlédnout do dynamického světa jejich budoucího povolání.

Tato interakce je neocenitelná pro pedagogy naší univerzity, neboť jim umožňuje získat cennou zpětnou vazbu týkající se obsahu studijních programů a příležitostí pro přípravu naších budoucích absolventů na jejich profesní kariéru. Zástupci a manažeři význačných firem a institucí se nebojí upřímně pojmenovat jak pozitivní stránky našich absolventů, tak i oblasti, které by mohly být z profesního hlediska nadále zdokonaleny.

Těšíme se na vaši účast a na vznik této hodnotné diskuse, která nám umožní posunout naše vzdělávací programy na vyšší úroveň a lépe připravit naše studenty na výzvy moderního pracovního trhu.