Předseda Senátu PČR Jaroslav Kubera při zahájení sezóny výlovů našich rybníků

Výlovem Jevanského rybníka zahájil v pátek 18. 10. 2019 Školní lesní podnik letošní sezónu výlovů. Při této příležitosti proběhlo i výjezdní zasedání kolegia rektora, kterého se zúčastnil i čestný host – předseda Senátu Parlamentu ČR Jaroslav Kubera.

Zaměstnanci, studenti i veřejnost jsou srdečně zváni i na další výlov, tentokrát našeho největšího rybníka – Vyžlovského, který se koná v sobotu 2. listopadu. Akce se uskuteční od 8:30 do 16 hodin. Návštěvníci se můžou těšit na stánkový prodej ryb a občerstvení. Kromě kapra budou v nabídce i další druhy ryb podle aktuálního průběhu výlovu.

Od výlovu Jevanského rybníka je možné koupit tržní rybu ve všední dny i v areálu střediska pod hrází Jevanského rybníka. Násadu do sportovních rybníků bude možné zakoupit od podzimu do jara. Podrobné informace objevíte na webu Školního lesního podniku.