Řady profesorek a profesorů ČZU rozšiřuje Petra Šímová z FŽP

Ministr školství, mládeže a tělovýchovy Vladimír Balaš v pondělí 19. prosince v Karolinu předal jmenovací dekrety novým profesorkám a profesorům. Na nejvyšší akademický titul navrhují kandidáty vědecké a umělecké rady vysokých škol, jmenuje je prezident republiky.

Řady profesorek a profesorů České zemědělské univerzity v Praze rozšiřuje:

prof. Ing. Petra Šímová, Ph.D., pro obor: Enviromentální vědy o Zemi na návrh Vědecké rady České zemědělské univerzity v Praze 

Paní profesorka působí na Fakultě životního prostředí jako vedoucí Katedry prostorových věd. Doktorské studium absolvovala v roce 2006 v oboru Ekologie, v roce 2015 se habilitovala oboru Aplikovaná a krajinná ekologie. 

Srdečně gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů v pracovním i osobním životě.

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.