Reprezentanti ČZU ovládli Halové akademické mistrovství ČR v atletice

Družstvo ČZU vybojovalo v celkovém pořadí první místo.

Tři zlaté, pět stříbrných medailí a jeden bronz. Reprezentanti ČZU ovládli Halové akademické mistrovství ČR v atletice. Kromě individuálních úspěchů se jim podařilo získat zlaté umístění v celkovém hodnocení družstev, prvenství vybojoval i tým žen. Řada reprenzentantů se kromě toho umístila na místech v rámci první desítky. Všem moc gratulujeme!

Závodu, který se uskutečnil v v přetlakové hale v Praze na Strahově, se zúčastnil rekordní počet 220 soutěžících.

Nejlepší umístnění reprezentantů ČZU

Jméno Umístění Disciplína
Kopecká Anežka 1. místo 1 500 m ženy
Klukan Matěj 2. místo výška muži
Gavendová Nikola 2. místo výška ženy
Pražáková Zuzana 2. místo tyč ženy
Kubát Zdeněk 3. místo dálka muži
  2. místo trojskok muži
Litavský Filip 2. místo koule muži
ČZU Praha 1. místo družstva ženy
ČZU Praha 1. místo celkové pořadí družstev

Podrobné výsledky včetně fotografií objevíte na webu akce.