Slavnostní promoce na České zemědělské univerzitě oslavují studijní úspěchy našich absolventů

Nedávné promoce na České zemědělské univerzitě, které uzavřely jednu kapitolu života našich studentů a studentek, představovaly i tentokrát radostný a zasloužený okamžik. Srdečně gratulujeme ke splnění tohoto významného milníku v životě našich čerstvých absolventů a věříme, že si slavnostní chvíle užili absolventi i jejich blízcí. Slavnostní akt se konal nejen v prostorách Auly ČZU v kampusu na Suchdole, ale také v zámku v Kostelci nad Černými lesy.

Promoce jsou příležitostí nejen k oficiálnímu ukončení studia, ale také k ohlédnutí za všemi náročnými i úžasnými momenty, které naši studenti zažili během svého působení na naší univerzitě. Věříme, že to byla doba plná nezapomenutelných zážitků, poznatků a přátelství, které je budou provázet po celý život. Promoce je poděkování za práci, nadšení a odhodlání, které studenti a studentky prokázali během svého studia, za zvládnutí výzev, jež studium přináší. 

Těší nás, že si naši absolventi při výběru vysoké školy zvolili Českou zemědělskou univerzitu v Praze a děkujeme, že jsme mohli být součástí na jejich cestě za vzděláním. Vážíme si této důvěry v naše vzdělávací programy, naše pedagogy, vědu i výzkum a naši schopnost připravit profesionály na úspěšnou kariéru v oborech, které jsou nyní těmi nejaktuálnějšími. 

 Karla Mráčková, tisková mluvčí ČZU

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.