Slavnostní setkání s rektorem ČZU Petrem Skleničkou a nejlepšími sportovci roku 2019

Příznivá situace ohledně nemoci COVID-19 konečně umožnila setkání oceněných sportovců roku s rektorem Petrem Skleničkou. „Jsem rád, že mohu se zpožděním ocenit sportovce ČZU, kteří kromě naší vlasti reprezentují i svou alma mater a jsem za to na ně velice hrdý“, říká Petr Sklenička.

Připomínáme, že nejlepším sportovcem ČZU za rok 2019 je Markéta Davidová, studentka Fakulty agrobiologie, potravinových a přírodních zdrojů. Na druhém místě se umístil Josef Dostál a na třetím Jakub Vadlejch, oba studenti Provozně ekonomické fakulty.

Ceremoniál se měl původně uskutečnit na počátku dubna v rámci jarního koncertu. Věříme, že si vše vynahradíme příští rok.

Oceněným sportovcům a reprezentantům ČZU v Praze srdečně gratulujeme!

Výsledková listina - Sportovec ČZU roku 2019

1. Davidová Markéta FAPPZ  104b biatlon
2. Dostál Josef PEF 101b rychlostní kanoistika
3. Vadlejch Jakub PEF 85b atletika - hod oštěpem
4. Antošová Lenka FAPPZ 65b veslování
  Fleissnerová Kristýna FAPPZ 65b veslování
5. Kozubek Matěj FŽP 65b dálkové plavání
6. Ječmínek Jakub PEF 40b judo
7. Štekerová Tereza FLD 29b taekwon-do
8. Müller Vít TF 29b atletika - 400 m př.
9. Jurková Marie Natalie FŽP 28b veslování
10. Jakschová Tereza PEF 20b atletika - sprinty

Zvláštní cena pro nejlepšího sportovce s handicapem
  Jakschová Tereza PEF -- atletika – sprinty