Sportovní hry zaměstnanců proběhly ve čtvrtek 17. května

Katedra tělesné výchovy uspořádala tradiční sportovní klání pro zaměstnance univerzity.

Areál KTV se 17. května zaplnil zaměstnanci univerzity. Na programu totiž byly tradiční Sportovní hry zaměstnanců. Vše odstartovalo v 8 hodin ráno, a to slavnostním zahájením. Následovaly sportovní souboje fakult v plavání, fotbalu, volejbalu, nohejbalu či například v tenisu a pétanque. Mezi nesoutěžní sporty patřil turistický pochod a cyklistický výlet. Celodenní klání završil slavnostní večerní zakončení.

Celkové umístění týmů:
1. Rektorát
2. PEF
3. FLD
4. TF
5. FAPPZ
6. FTZ
7. FŽP

Nahlédněte s námi do průběhu Sportovních her zaměstnanců. Od tradičního průvodu, sokolského vystoupení až po jednotlivá utkání: