Srdečně Vás zveme 27.11. od 17 hod na páteční Noc vědců 2020 v online podobě

Z důvodu epidemické situace se však letošní ročník uskuteční plně online formou. Připraveno je 10 zajímavých videí, která představí roli robotů v různých pojetích.

Prostřednictvím videí nahlédnete do lesního ekosystému, seznámíte se s moderními způsoby výroby produktů na bázi dřeva, pochopíte, jak termální snímkování pomáhá při hospodaření s vodou v různých odvětvích nebo se seznámíte se smrtícími nanoreplikátory v podobě virů a v neposlední řadě můžete vidět, jak roboti šetří práci.

Veškeré informace naleznete na webu Noc vědců https://www.nocvedcu.cz/organizace/ceska-zemedelska-univerzita-v-praze nebo na facebookové události.

Srdečně Vás zveme na páteční Noc vědců 2020 v online podobě!

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.