Srdečně vás zveme na Zahradní slavnost – 11. června oslavíme 70. výročí samostatné ČZU

Do suchdolského kampusu se navrací událost spojená s životem všech, kteří mají k České zemědělské univerzitě v Praze nějakou vazbu. Ať už jako studenti, pedagogové či absolventi, nebo jako její příznivci. Pátý ročník Zahradní slavnosti bude událostí roku a zároveň oslavou sedmdesátileté samostatnosti univerzity.

Po Miss Agro, Rektorském dni nebo Sportovních hrách zaměstnanců se nyní chystá společenská událost též pro veřejnost: Zahradní slavnost 2022 je určena lidem spjatým s Českou zemědělskou univerzitou a také jejím sousedům ze Suchdola, Lysolají, Horoměřic, Únětic a dalšího okolí. Osobní pozvání připojuje rektor ČZU Petr Sklenička: „Zahradní slavnost je něco na způsob sousedského setkávání, a právě to jsme si v poslední době museli odepřít. O to více se těšíme na letošní, již pátý ročník. Bude o to zajímavější, že v ten den přivítáme v kampusu na Zlatých promocích hned dva ročníky absolventů z let 1971 a 1972. Zároveň si na této Zahradní slavnosti připomeneme 70. výročí samostatné existence Vysoké školy zemědělské, dnešní České zemědělské univerzity v Praze. To vše společně oslavíme v sobotu 11. června. Všichni jsou srdečně zváni.“ 

Zlaté promoce ročníků 1971 a 1972 začínají v aule už dopoledne v 10:30, kdy si po půlstoletí od ukončení vysokoškolského studia symbolicky převezmou pamětní diplomy „zlatí absolventi“. Více informací o této události přinášíme v článku na www.zivauni.cz s rozhovorem s hlavními organizátory akce.

 

PROGRAM ZAHRADNÍ SLAVNOSTI ČZU

Hlavní pódium u Slunečních hodin

14:00                  prof. Ing. Petr Sklenička, CSc., rektor univerzity / slavnostní zahájení Zahradní slavnosti ČZU

14:15                  orchestr Petr Sovič & Golden Big Band Prague / host slovenská jazzová zpěvačka Zuzana Vlčeková

15:30                   CIRCUS PONORKA / nečekaný gejzír hudby, fórků a nápadů

17:00                   VIKTOR DYK & WAW / původní rocková muzika s českými texty a slušným energetickým nábojem

 

Aktivity pro rodiny s dětmi       14:30 – 17:30
Tržiště s produkty ČZU, jejích absolventů a partnerů     14:00 – 18:00
Program na jednotlivých fakultách a v knihovně     14:30 – 17:30
Odpočinková a stravovací zóna před Menzou ČZU     14:00 – 18:00

                                                          

       

Text: Lenka Prokopová / foto: Petr Zmek
Redakční úprava: Karla Mráčková

          

                     

                  

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.