Studenti ČZU pořádají benefiční koncert pro Ukrajinu

Dovolte nám pozvat Vás na Benefiční koncert studentů ČZU pro Ukrajinu. S myšlenkou uspořádat tuto akci, kterou vedení univerzity s potěšením uvítalo, nás oslovily studentky Aneta a Zuzana Pilsovy z Fakulty agrobiologie, potravinových a přírodních zdrojů. Prostřednictvím studentských organizací se k akci připojili další interpreti z řad studentů, a vytvořili tak zajímavý hudební program. Vstupné na koncert je dobrovolné, peníze budou věnovány na transparentní účet zřízený Českou zemědělskou univerzitou v Praze na pomoc Ukrajině.

Přijďte si poslechnout spoustu skvělé hudby a společně tak pomoci tam, kde je to nyní skutečně potřeba. Těšíme se na Vás v úterý 5. 4. 2022, v čase mezi 18:00 a 23:00 hod.
Česká zemědělská univerzita v Praze, Kamýcká 129, Praha - Suchdol, Restaurace Klub C.

Na koncertu vystoupí:

- Aneta a Zuzana Pilsovy
- Marie Straková - Sbor ČZU
- BenchBand
- Sweet Leaf - kapela Půlnoční Meloun
- Martin Vondráček
- kapela LaMa Party Band
- kapela Saxy Jane & her melody boys.

Děkujeme našim studentům, kterým není současná situace na Ukrajině lhostejná.