Studenti ČZU zazářili na Českých akademických hrách

Mužskému týmu se podařilo v celkovém bodování získat první místo v atletice.

Osm zlatých, čtyři stříbrné a pět bronzových medailí. Tak by se dala shrnout úspěšná reprezentace studentů ČZU na Českých akademických hrách. Tradičně nejsilnější disciplínou se ukázala atletika, kde mužský tým v celkém bodování senzačně zvítězil. Ženský tým se umístil na skvělém sedmém místě. Výborných výsledků sportovci dosáhli zejména ve vrhu koulí a skoku vysokém. Velmi úspěšnou disciplínou se stalo také judo, kde studenti vybojovali hned tři zlaté medaile.

Výsledky jednotlivých disciplín

Disciplína Jméno Umístění
1500 metrů (muži) Timko Martin 2. místo
4 x 400 metrů  (muži) Šimon Ekl, Faměra Martin, Pasler Dominik, Timko Martin 3. místo
800 metrů (muži) Šimon Ekl 1. místo
Hod diskem (muži) Litavský Filip 1. místo
Skok vysoký (muži) Dalecký Matyáš 1. místo
  Matěj Klukan 3. místo
Trojskok (muži) Kubát Zdeněk 2. místo
Vrh koulí (muži) Litavský Filip 1. místo
  Sládek Dominik 2. místo
Trojskok (ženy) Jirmanová Karolína 3. místo
Vrh koulí (ženy) Kubátová Anna 2. místo
Badminton (ženy mix) Zimmerová Adéla 3. místo
Judo (muži do 66 kg) Buriánek Karel 1. místo
Judo (ženy do 70 kg) Kulíková Michaela 1. místo
Judo (ženy do 78 kg) Hálková Dominika 1. místo
Plavání (ženy 100 m znak) Dvořáková Lucie 3. místo

Všem oceněným moc gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci!

Podrobné výsledky jsou k dispozici na webu Českých akademických her.