Studenti ČZU zazářili na konferenci ELLS

Studentská konference sítě Eurolegue for Life Sciences se uskutečnila v polovině listopadu ve Wageningenu v Nizozemsku.

Novou zkušenost účasti na vědecké konferenci si užili studenti sedmi evropských univerzit sdružených v rámci prestižní sítě ELLS (Euroleague for Life Sciences) včetně studentů partnerských univerzit z Nového Zélandu a Izraele. Letošní ročník věnující se tématu Life Sciences: looking across disciplines se uskutečnil na univerzitě ve Wageningen od 9. do 10. listopadu.
Stupeň studia nerozhoduje, proto svoji odbornou práci vedle sebe prezentovali bakaláři, magisterští studenti i začínající doktorandi, a to jak formou posteru, tak prezentace. Právě v této kategorii zaznamenali studenti z ČZU významný úspěch. První místo získali Josef Soukup, doktorand Fakulty agrobiologie, potravinových a přírodních zdrojů a Krešimir Begovič, doktorand Fakulty lesnické a dřevařské. Kompletní fotogalerii naleznete na webu konference.

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.