Svolání Akademické obce ČZU

Vzhledem ke stávající epidemické situaci se setkání akademické obce ČZU uskuteční distančně. Vystoupení předsedy akademického senátu ČZU a rektora ČZU budou streamována on-line, dotazy a připomínky bude možné pokládat prostřednictvím diskusního fóra.

Živé vysílání je přístupné po přihlášení uživatelským jménem ČZU ZDE.


Program shromáždění akademické obce ČZU:

a. Zahájení
b. Zpráva o činnosti AS ČZU
c. Vystoupení rektora ČZU
d. Diskuze, závěr

V sekci Živé vysílání bude v uvedenou dobu realizován živý přenos (obraz, zvuk, prezentace), v sekci Diskuse bude možné písemně pokládat otázky a připomínky, na které bude reagováno buď v živém vysílání, nebo v případě nedostatku času následně po ukončení setkání akademické obce.

Předpokládaný konec konání akademické obce je 15:30, po dobu konání akademické obce je podle rozhodnutí rektora ČZU přerušena výuka.

Soubory ke stažení

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.