Tradiční Rektorský den je za námi

Studenti se v úterý 15. května utkali v řadě sportovních disciplín.

Katedra tělesné výchovy uspořádala Rektorský den. Zájemci z řad studentů tak 15. května poměřili své síly v týmových i individuálních sportech. Ve sportovním areálu ČZU byl na programu volejbal, tenis, stolní tenis, nohejbal, fotbal, florbal či beachvolejbal. Mezi nesoutěžními disciplínami se objevila například jóga, kruhový tréning či aerobic. Podrobné informace zájemci objeví na webu Katedry tělesné výchovy.