Týden vědy a techniky AV ČR už příští týden a v online prostředí

Největší vědecký festival v České republice, kterého se naše univerzita každoročně účastní, proběhne od 2. do 8 listopadu 2020. Veškerý online program najdete na http://www.tydenvedy.cz/program.

A co vás čeká za ČZU?

Technická fakulta ČZU v Praze si připravila přednášku na téma Robotika v zemědělství a také představí Prototypovou laboratoř ProLab Technické fakulty.

Za Fakultu lesnickou a dřevařskou ČZU v Praze vás čeká přednáška na téma Moderní trendy v dřevařství v 21. století v souvislosti s klimatickými změnami.

Fakulta tropického zemědělství ČZU v Praze chystá přednášku s tématem Rizika a přínosy lovu a konzumace masa z buše. Na ni si do dnešního dne rezervujte své místo!

A s Fakultou životního prostředí - ČZU v Praze se můžete zúčastnit přednášky a diskuse na téma výzkumu sněhu a lavin a zároveň zhlédnout film na téma návratu vlků do naší přírody s následnou diskuzí.

Nenechte si ujít nabitý program po celý týden!

http://www.tydenvedy.cz/program/#c=0&a02[]=72.

 

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.