Univerzitní kampus opět ožije Zahradní slavností

V sobotu 10. června 2023 od 13 hodin ožije kampus České zemědělské univerzity již šestým ročníkem Zahradní slavnosti. Setkají se tu absolventi, zaměstnanci, studenti, příznivci univerzity i široká veřejnost ze spřátelených sousedních obcí.

Přijďte i Vy, a zažijte udržitelný kampus jinak! Přátelská a neformální atmosféra spolu s bohatým kulturním i doprovodným programem, to jsou hlavní důvody, proč se vydat na 6. ročník Zahradní slavnosti ČZU. Tato kulturní akce je otevřena veřejnosti a vstup je zcela zdarma. Proto neváhejte a pozvěte své přátele, rodinu i kolegy a přijďte spolu s nimi strávit příjemný letní den do našeho kampusu. Celodenním programem Vás provedou moderátoři Karla Mráčková a Petr Sovič.

Hudební program letos nabídne talentované umělce napříč hudebními žánry, kteří svým vystoupením přispějí k dobré náladě po celé odpoledne.

• 13:00     Slavnostní zahájení
  • 13:30     ABBA World Revival
  • 15:00     Rodan
  • 17:00     Michal Horák s kapelou

Změna programu vyhrazena.

Více informací včetně kompletního programu:  ZDE

---------------------------------------------------------------

Také v letošním roce připravily jednotlivé fakulty bohatý program určený všem generacím návštěvníků.

Ochutnávka doprovodného programu:

Komentované prohlídky fakultních prostor i provozů

Prohlídka zasedací místnosti v 7. patře budovy Rektorátu ČZU, ze které je překrásný výhled na celou Prahu

Zábavné aktivity pro děti (skákací hrad, soutěže, malování na obličej, kreativní dílna)

Výstava zemědělské techniky

Ukázka modelu vody

Ukázka formule týmu CULS Prague Formula Racing z Technické fakulty ČZU

Ukázky výcviku dravců

Přednáška absolventa ČZU a cestovatele Tomáše Vaňourka na téma cest Hanzelky a Zikmunda

Rádi bychom Vás rovněž upozornili na prodej výrobků z produkce České zemědělské univerzity, který bude probíhat na tržišti uprostřed kampusu a také v prodejně Potravinářského pavilonu FAPZZ. Naše univerzita se věnuje výzkumu a vývoji v oblasti zemědělství, lesnictví, potravinářství a životního prostředí. I proto budete mít jedinečnou příležitost zakoupit si některé z našich výrobků přímo od nás. Můžete se těšit na sazenice rostlin, přírodní produkty, masné výrobky, mléčné výrobky, pečivo atd. Všechny naše výrobky jsou vyrobeny nebo pěstovány s důrazem na kvalitu, udržitelnost a ochranu životního prostředí.