Univerzitní osmy - vítězství mužů ČZU na Primátorkách

Velká studentstká sportovní radost! V rámci Pražských primátorek proběhl 10. ročník závodu Univerzitní osmy, kde v kategorii muži zvítězil TÝM ČZU! Nádherný úspěch, za který moc děkujeme a gratulujeme k 1. místu!

Skvělý mužský tým ČZU: Včelák Daniel, Bláha Petr, Kulhánek Adam, Kobera Lukáš, Láznička Miloš, Buzrla Petr, Votruba Vojtěch, Fojtík Jaroslav, kormidelník Skružná Žaneta

Tím jsme ale nekončili. I večerní program totiž patřil ČZU, jelikož si diváci mohli užít koncert
ČZU Life Orchestra, který se skládá především ze studentů a absolventů naší univerzity.

Děkujeme všem za krásné zážitky a skvělou reprezentaci ČZU!

Univerzitní Osmy 2020 Výsledková listina
1. ČZU 2:53,4