Univerzitní osmy zazářily na Primátorkách

Tradiční veslařský souboj na Vltavě dopadl pro ČZU velmi úspěšně. V soutěži univerzitních osmiveslic totiž ženy skončily na druhém místě, mužský tým vybojoval krásné třetí místo. Na úspěchu ženského týmu se podílely také loňské mistryně Evropy a zároveň studentky ČZU Kristýna Fleissnerová a Lenka Antošová. Ve stále populárnějším závodu se proti sobě postavilo celkem 16 týmů. V závodech univerzitních osmiveslic ČZU tradičně slaví úspěchy. Loňský rok braly oba týmy stříbro, v roce 2016 pak muži také obsadili druhé místo.

Složení osmiveslic ČZU

Ženy Muži