V areálu České zemědělské univerzity v Praze dne 3. 11. 2021 otevíráme Výukovou veterinární ambulanci zaměřenou na nemoci zvířat zájmových chovů

Nová, profesionálně vybavená ambulance se nachází v prostorách Katedry veterinárních disciplín FAPPZ. Nabízíme tak kvalitní veterinární služby široké veřejnosti, zaměstnancům i studentům univerzity.

Vedle zkušených veterinárních lékařů nám budou s péčí a jednoduchými zákroky pomáhat studenti nově akreditovaného bakalářského studijního programu Veterinární asistent. Třebaže naše veterinární zařízení nese název Výuková veterinární ambulance, není důvod k obavám, že by zvířecí člen vaší domácnosti sloužil k jakýmkoli experimentům. Veškerou odbornou činnost zajišťují veterinární lékaři s licencí, praxí v oboru či konkrétní specializací. Kromě preventivních zákroků a základních úkonů (vakcinace, antiparazitární programy, vyšetření krve, moči, kastrace aj.) poskytujeme širokou paletu klinických vyšetření, ale také diagnostických a léčebných zákroků v rámci interny, chirurgie, reprodukce, dermatologie, stomatologie apod. Za tímto účelem disponujeme moderním přístrojovým vybavením (ultrasonografie s Dopplerem, inhalační anestezie, dentální set, endoskopie, videootoskopie aj.) s kvalitním laboratorním zázemím (Iddex systém pro bezodkladné hematologické a biochemické vyšetření krve, kvalitní mikroskopické vybavení aj.), zařízením pro krátkodobou hospitalizaci a jak již bylo zmíněno, zkušenými veterinárními lékaři. Pokud závažné případy přesáhnou naše možnosti, budeme vás referovat k externím specialistům z nejlepších pražských klinik, se kterými máme dohody o vzájemné spolupráci. Tito specialisté jsou navíc externími učiteli našeho výukového programu.

Nejlepší referencí je osobní zkušenost. Potřebujete-li u svého domácího mazlíčka řešit nějaký zdravotní problém, objednejte se a přesvědčte se o kvalitě našich služeb osobně. Další informace a kontakty najdete na https://veterina.czu.cz/

Soubory ke stažení

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.