Vedení ČZU se ujal tým prof. Petra Skleničky

Včera 31. 1. 2018 předal během slavnostního oběda dnes již emeritní rektor prof. Ing. Jiří Balík, CSc., dr. h. c., „klíče“ od univerzity prof. Ing. Petru Skleničkovi, CSc.

Jako své priority nový rektor uvedl mj. účinné prosazování zájmů univerzity a otevřený a přátelský styl řízení. Zaměřit se chce na kvalitní výzkum a inovace a na podporu schopných studentů.

Společně s dalšími členy vedení bude usilovat o zajištění více provozních prostředků pro fakulty i rektorát, o lepší servis fakultám a finančně odpovědný rozvoj univerzity. Ve svém vystoupení zmínil též péči o zaměstnance a podporu studentských spolků, a celkově méně formalismu a více věcnosti.

Členy nového vedení univerzity budou dále prorektor pro mezinárodní vztahy a první prorektor prof. PhDr. Michal Lošťák, Ph.D., prorektor pro vědu a výzkum prof. Ing. Jan Vymazal, CSc., prorektor pro pedagogickou činnost doc. Ing. Jiří Remeš, Ph.D., prorektor pro rozvoj prof. Ing. Václav Hejnák, Ph.D., prorektor pro kvalitu vzdělávací a tvůrčí činnosti doc. Ing. Petr Valášek, Ph.D., kvestorka Ing. Jana Vohralíková, kancléřka Ing. Bc. Iva Hrabánková, Ph.D., a ředitelka Odboru marketingu Ing. Tereza Kolbabová.

Emeritní rektor prof. Ing. Jiří Balík, CSc., dr. h. c., jménem svého týmu popřál novému rektorovi hodně úspěchů v další práci. Zároveň prof. Ing. Petru Skleničkovi, CSc., věnoval v předvečer jeho narozenin první lahev archivního barikovaného  vína vyrobeného ve vinařském středisku ČZU.

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.