Veřejná debata o silničním okruhu kolem Prahy je přesunuta

Česká zemědělská univerzita v Praze upozorňuje, že veřejná debata s názvem „Co přinese dostavění silničního okruhu kolem Prahy v kontextu koncepce Prahy“, která se měla uskutečnit ve čtvrtek 31. května od 18 hodin v aule České zemědělské univerzity, je přesunuta, a to do restaurace V Ráji v Novosuchdolské ulici. Důvodem je nekorektní jednání ze strany pořadatele akce, který o možnost jejího uspořádání na půdě univerzity požádal.

V souladu s § 2 odst. 10 zákona č. 111/1998 Sb., o vysokých školách, ve znění pozdějších předpisů je nepřípustné organizovat činnosti politických stran a politických hnutí na vysokých školách. Z uvedeného důvodu Česká zemědělská univerzita v Praze neposkytuje prostory akademické půdy pro politické aktivity žádné z politických stran a politických hnutí.

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.