Žádost o dodržování protiepidemických opatření

Milé studentky a milí studenti,

vítám Vás všechny při zahájení nového akademického roku na České zemědělské univerzitě v Praze. Jsem velmi rád, že se po dlouhé době můžeme opět osobně setkávat při výuce a sdílet náš krásný akademický prostor.

Je jistě naším společným cílem, aby se tyto podmínky podařilo zachovat po celou dobu semestru. To však vyžaduje, abychom byli k sobě všichni maximálně ohleduplní. Proto na nás apeluji, abychom dodržovali všechna opatření, která riziko přenosu onemocnění COVID-19 významně snižují a tím zvyšují šanci na zachování prezenční výuky. Jedná se především o dodržování bezpečné vzdálenosti (rozestupy) a o ochranu dýchacích cest (respirátory) ve vnitřních prostorách univerzity, a to, pokud možno i při výuce. Protože riziko infekce narůstá úměrně s počtem osob společně přítomných v učebnách, jsou přednášky přenášeny také online. Prosím Vás proto, abyste tyto možnosti v co největší míře využívali. 

Jedině společným respektem k těmto opatřením můžeme ovlivnit budoucí vývoj. Záleží skutečně na přístupu každého z nás, pevně věřím, že si to uvědomujeme.

Milé studentky a studenti, ještě jednou Vás všechny vítám a přeji Vám hodně úspěchů při studiu na České zemědělské univerzitě.  

 doc. Ing. Jiří Remeš, Ph.D.

prorektor pro pedagogickou činnost

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.