Zahradní slavnost absolventů a přátel ČZU

Absolventi České zemědělské univerzity i Vysoké školy zemědělské v Praze se sejdou 10. června odpoledne v areálu ČZU v Praze –Suchdole.

Sobota 10. června byla pro setkání zaměstnanců, studentů, členů Klubu absolventů ČZU, ale i všech ostatních absolventů a jejich blízkých vybrána záměrně – právě v tomto období je areál univerzity díky parkové úpravě plné květů nejkrásnější.

Program, který začíná ve 12:30, se tak bude odehrávat nejen v pavilonech univerzity, ale i na dvou podiích v centru kampusu či v blízkosti školky Poníček, kde pro děti budou přichystány projížďky na koni a ponících a tvořivé dílny. „Je to příležitost navázat, na to dobré, co jsme společně zažili a vytvořili, a rozvinout nové nápady,“ říká o Zahradní slavnosti rektor prof. Ing. Jiří Balík, CSc., dr. h. c., který tuto akci inicioval poprvé loni a setkala se s nečekaným ohlasem.

Po celé odpoledne budou v areálu ČZU otevřeny restaurace, kluby a bufety, samozřejmě bude také možné zakoupit univerzitní pivo a víno či reklamní předměty. Posezení s přáteli pak zpestří kulturní program.

Vstup je zdarma. Registrace zde

12:00 Registrace
13:00 slavnostní zahájení rektorem (parkoviště P 13)
12:30 – 17:30 Prohlídka fakult, laboratoří a dalších prostor