Informace od prorektora pro pedagogickou činnost

Milé studentky a milí studenti,

od pondělí 15.11.2021 se mění podmínky, za kterých může být realizována výuka na vysokých školách. Povinnost nosit respirátory se bude kromě všech společných prostor týkat i výuky, pokud bude společně přítomno více než 50 osob. Již před časem jsem Vás vyzýval, abyste ochranu dýchacích cest při výuce dobrovolně používali, od 15.11.2021 to bude již povinné. Přitom je možné, že s ohledem na špatnou epidemickou situaci budou přijata ještě další omezení.

Zároveň bych Vás chtěl touto cestou upozornit na to, že dodržování protiepidemických podmínek bylo a dále bude ze strany Policie České republiky kontrolováno i v areálu naší univerzity. Proto nás všechny znovu vybízím, abychom tyto podmínky dodržovali a maximálně tak přispěli k tomu, aby se vysoké školy znovu neuzavřely. Je před námi ještě polovina semestru, což je hodně práce pro nás všechny. Chceme proto i nadále používat zavedenou hybridní formu výuky, která je velmi flexibilní a umožňuje úspěšně naplňovat naše vzdělávací cíle.

Milé studentky a studenti, děkuji Vám za spolupráci a přeji všem pevné zdraví.

 

 

                                                                                                                                                            doc. Ing. Jiří Remeš, Ph.D.

                                                                                                                                                       prorektor pro pedagogickou činnost

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.