Na podání přihlášky ke studiu zbývá už jen pár dní

Máte strach, že jste nestihli podat přihlášku ke studiu? Ještě stále je šance. Některé fakulty ČZU se rozhodly prodloužit lhůtu, nebo vypsaly další etapu. Neváhejte, zbývá jen pár dní!

Fakulta životního prostředí
– druhá etapa příjmu přihlášek začíná 10. dubna a trvá do 31. května

Fakulta tropického zemědělství – doplňkové kolo přihlašování ke studiu probíhá od 1. dubna do 31. července

Podrobnosti k přijímacímu řízení objevíte na webech jednotlivých fakult.

Nabízíme široké spektrum oborů, krásný kampus i skvělou vědu a výzkum. Jsme univerzita plná života, přesvědčte se sami!