Konference o přeshraničních dopadech změny klimatu a systémových rizicích v Evropě i mimo ni

Konferenci s názvem "Cross-border climate change impacts and systemic risks in Europe and beyond" pořádají projekty Horizontu 2020 CASCADE a RECEIPT.

Cílem konference je propojit vědecké pracovníky a pracovnice napříč různými disciplínami, kteří se zaměřují na přeshraniční dopady a rizika klimatické změny a zároveň identifikovat znalostní mezery.

Akce proběhne hybridně v Potsdam Institute for Climate Impact Research. Uzávěrka je 31. července a registrovat se můžete pod tímto odkazem

Zdroj: DZS