Navigating Brussels with ELLS 2024

Jak vám může EU pomoci v rozvoji vaší vědecké kariéry? Chcete proniknout do oblasti evropského výzkumu?

Přihlaste se na třídenní intenzivní workshop v Bruselu pořádaný Research Support Office Euroleague for Life Sciences a:

• Seznamte se s evropskými výzkumnými programy pro mladé vědce a s klíčovými prvky psaní grantů.
  • Vyzkoušejte si tvorbu projektů v interkulturním mezioborovém mezinárodním týmu
  • Navažte kontakty s kolegy a přáteli z celé Evropy
  • Poznejte tajemství bruselských institucí a evropských politik

Místo konání: Brusel, Belgie

Datum: 4. - 6. června 2024

Přihláška: Do 15. února 2024 (omezeno na 24 uchazečů - 3 za instituci)

Kdo se může přihlásit?

Kurz je určen pro končící PhD studenty a mladší postdoktorandy (1 rok < PhD < 3 roky).

Čtěte více a přihlaste se na: Navigating Brussels with ELLS: Euroleague for Life Sciences (euroleague-study.org)