Webináře ke grantům ERC a MSCA

Česká zemědělská univerzita v Praze pořádá ve spolupráci s Technologickým centrem AV ČR semináře ke grantům Evropské výzkumné rady (European Research Council, ERC) a Akci Marie Skłodowska-Curie (Marie Skłodowska-Curie Actions, MSCA).

Jak zvýšit svoji šanci na úspěch v soutěži o ERC Starting Grants

Datum: 15. dubna 2021 (09:00 – 12:00)

Přednášející: Zuzana Čapková (Technologické centrum)+ úspěšný žadatel / hodnotitel

ERC Starting Grants jsou nejprestižnější evropské vědecké granty pro špičkové mladé vědce, kteří chtějí zahájit svébytnou vědeckou kariéru a zásadním způsobem rozvinout vědecké poznání v dané oblasti.

Účastníci semináře budou seznámeni s grantovým schématem Evropské výzkumné rady, s klíčovými parametry žádostí, na které se soustředí pozornost hodnotitelů a s procesem podpory žadatelů o tyto prestižní granty.

Seminář je určen talentovaným výzkumným pracovníkům, potenciálním žadatelům o granty ERC (kteří získali Ph.D. v rozmezí 2 až 7 let před fixním datem 1. 1. roku, k němuž se vztahuje aktuální pracovní program ERC) i projektovým manažerům.

Marie Skłodowska-Curie Actions: šance pro postdoky

Datum: 21. dubna 2021 (09:00 – 12:00)

Přednášející: Zuzana Čapková (Technologické centrum) + úspěšný žadatel / hodnotitel

Akce Marie Skłodowska-Curie podporují vzdělávání a profesní růst výzkumných pracovníků v Evropském výzkumném prostoru. Podpora je zacílena na všechny vědní obory (bottom-up přístup).

Účastníci semináře budou seznámeni s grantovým schématem, s klíčovými parametry žádostí, na které se soustředí pozornost hodnotitelů, a s procesem podpory žadatelů o tyto granty.

Seminář je určen talentovaným výzkumným pracovníkům, potenciálním žadatelům o granty MSCA (seniorní Ph.D: studenti a postdoci) i projektovým manažerům.

Obě akce se uskuteční přes MS Teams a proběhnou v anglickém jazyce.

Registrujte se prosím na e-mailu: toulap@rektorat.czu.cz.