Den pro ERC

Akci pořádá Akademie Věd ČR, TC Praha, Univerzita Karlova a Expertní skupina na podporu žadatelů ve výzvách ERC. 

Cílem tohoto výjezdního debatního setkání je poskytnout mladým začínajícím vědcům neformální platformu pro diskusi s řešiteli ERC a ERC CZ grantů a hodnotiteli těchto projektů. Akce je zamýšlena jako předstupeň Národního informačního dne ke grantům ERC. 

V přiloženém letáku najdete jména expertů, s kterými budete mít možnost se osobně seznámit. 

Den pro ERC má napomoci začínajícím vědeckým pracovníkům seznámit se blíže s ERC granty jako příležitostí pro získání vědecké nezávislosti a realizaci dlouhodobého výzkumného programu. V rámci akce se budete mít možnost dotázat na jakékoli otázky, které vás v souvislosti s ERC napadají, včetně toho, co ERC odlišuje od jiných příležitostí v národním i mezinárodním měřítku a proč byste měli podání takového projektového návrhu zvážit.

Odpoledne prvního dne proběhne debata, po společné večeři neformální networking. Druhý den končí společnou snídaní. Diskuse proběhne v angličtině.

Pro potvrzené účastníky bude bezplatně zajištěno ubytování a stravování. Doprava na místo konání není hromadně zařizována.

Registrace je otevřena do 18. března 2024 nebo do naplnění kapacity.

!DŮLEŽITÉ!: Upozorňujeme, že registrace je otevřena pro zájemce ze všech českých výzkumných institucí s výjimkou Univerzity Karlovy a pracovišť AV ČR, u kterých bude registrace prováděna přes zaměstnavatele. Online registrace počítá s několika místy pro náhradníky. Samotné vyplnění registračního formuláře nezaručuje, že jste se umístili na seznamu účastníků. Před zařizováním své cesty prosím vyčkejte na potvrzení vaší registrace.
 

Zdroj: TC Praha

Soubory ke stažení

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.