Národní informační den 2022

Dne 22. listopadu 2022 se bude ve spolupráci Technologického centra AV ČR a České zemědělské univerzity v Praze konat Národní informační den zaměřený na nové příležitosti programu Horizont Evropa.

Na akci budou představeny aktuální informace k tématům výzev Klastru 6 (Potraviny, bioekonomika, přírodní zdroje, zemědělství a životní prostředí), relevantních misí pro období 2023–2024, partnerství či možnosti, které program nabízí na podporu rozšiřování účasti skrze Widening. Během bohatého programu vystoupí zástupci několika institucí včetně Evropské komise. V panelové diskusi se bude řešit role vedoucího výzkumného týmu či sestavení kompetitivního konsorcia.

Program akce naleznete v příloze níže. Celá akce se uskuteční v anglickém jazyce fyzicky v Aule ČZU (Kamýcká 129, Praha – Suchdol).

Registrovat se můžete zde.