Setkání studentů a pedagogů ČZU s odborníky z praxe

Každoroční diskuse s odborníky z praxe a zaměstnavateli našich absolventů je jedním z důležitých mechanismů systému řízení kvality na ČZU, díky němuž je možné získat podnětnou a cennou zpětnou vazbu. V letošním roce se setkání uskutečnilo 27. 11. 2023 v Aule České zemědělské univerzity (Panel oblastí vzdělávání 2023).

Svolání akademické obce ČZU 2023

Předseda AS ČZU a rektor ČZU svolávají výroční shromáždění akademické obce ČZU, které se bude konat ve čtvrtek 14. prosince 2023 od 14:00 hodin v aule ČZU.

Zapojte se do Národní sbírky potravin v rámci GIVING TUESDAY

Česká zemědělská univerzita v Praze u příležitosti oslav světového dne štědrosti a dobrých skutků GIVING TUESDAY podporuje také Národní sbírku potravin. Do jejího podzimního kola se můžete zapojit prostřednictv?ím firemní sbírky i vy. Potřebné jsou nejen potraviny, ale také drogistické zboží.

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.