Dostupné podklady

V úvodu zmíněná sebehodnotící zpráva ČZU byla psána v roce 2020 pro mezinárodní panel hodnotitelů v anglickém jazyce, ale v srpnu 2021 byla přeložena a nyní je dostupná i v českém jazyce. Zpráva je pro náhled dostupná na sharepointu ČZU.
 
Dalším podkladem je akční plán internacionalizace ČZU připravený pracovní skupinou KA5 v rámci projektu HR Award. Jeho priority a cíle budou základem nové samostatné strategie, kterou společně tvoříme, ale nebude se omezovat pouze na ně. I tento materiál byl přeložen z anglického jazyka do češtiny a je nyní dostupný na sharepointu ČZU.

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.